V košíku nemáte žádné zboží.

PrimeSupport

Všechny IP kamery a IP enkodéry SONY prodáváme od 1.4. 2013 se základní zárukou 36 měsíců krytou programem Prime Support s možností jejího rozšíření až na 5 let.

Reference

 • ŘSD - TV systém pro tunely dálnice D8 [2016]

  LDodávka a implementace televizního systému pro tunely Radejčín a Prackovice na dálnici D8 a jeho integrace do stávajícího TV systému tunelů Panenská a Libouchec a operačních středisek v Řehlovicích a Petrovicích.

  Prosinec 2016

 • Ligna - výměna záznamového zařízení pro IP kamery [2016]

  Výměna záznamového zařízení pro IP kamery - dodávka Avigilon ACC5 standart pro 32 kamer

  Listopad 2016

 • CET 21 (TV Nova) - termokamery [2016]

  Dodávka termokamer a integrace do systému střežení areálu.

  Prosinec 2016

 • Želivská provozní a.s. - kamerový systém pro štolový přivaděč Želivka [2015]

  Systém pro monitoring vstupů do 18 objektů umístěných na trase přivaděče. Nainstalováno celkem 28 venkovních megapixelových IP Dome kamer SONY SNC DH 160, záznam na lokální NVR, přenos obrazu do centrálního velínu po mobilní internetové síti.

 • Nitta Systems s.r.o. - Dodávka mobilních kamer [2014]

  Mobilní autonomní monitorovací stanice. IP kamera SONY se záznamovým zařízením ve venkovním krytu slouží k pořizovaní videozáznamu na místech bez možnosti síťového napájení a bez přístupu k Internetu. Kapacita HDD je 2T. Kamera je napájená z baterie nebo záložního zdroje a je možno jí vybavit IR přísvitem pro záznam v noci. Zapnutí a vypnuti rekordéru lze ovládat pomoci SMS.

 • DP hl.m. Prahy - dodávka TV technologie pro rekonstrukci devíti stanic trasy C [2014]

  V úseku: Vyšehrad – Háje

 • Bestsport Arena, a.s. - Optická kabeláž pro TV signály v O2 Aréně [2013]

 • Industria AC a.s. - dodávka IP TV systému 53 kamer vč. záznamového systému [2012]

 • TV Nova - Rekonstrukce budov NC, PC [2009]

  Rekonstrukce budov NC, PC - bývalý BB a MB - hlavní budova, připojení dalších externích budov a to na námi dodávané technologie CCTV – IPTV SONY, EZS ústředny Dominus s nadstavbou WIN-EXE a ACS. Systémy spolu spolupracují a funguje zde odstřežení prostor v závislosti na povolený průchod. V celém systému je cca 100 kamer, 1500 prvků EZS a 210 průchodů ACS.

 • Ligna - Rekonstrukce CCTV [2009]

  Rekonstrukce CCTV, kde jsou použity některé stávající analogové kamery a nové jsou SONY IP s rekordérem SONY s raidovým externím polem. Zde jsou na IP kamery použité jak kabelové rozvody LAN tak i WIFI. Celkově 28 kamer.

  2009

 • ALTUS Plus - Městský kamerový systém v Litvínově [2009]

  Rekonstrukce CCTV, kde jsou použity některé stávající analogové kamery a nové jsou SONY IP s rekordérem SONY s raidovým externím polem. Zde jsou na IP kamery použité jak kabelové rozvody LAN tak i WIFI. Celkově 28 kamer.

  2009

 • ČD telematika – Masarykovo nádraží – Praha [2008]

  Kamerový systém Masarykova nádraží – Praha. Systém se skládá z kamer snímajících nástupiště,přehledové kamery na osvětlovacím sloupu vybavené panoramatickou hlavicí a objektivem s velkým zoomem, záznamového zařízení a ovládacích klávesnic s joystickem. Obraz ze všech kamer je zaznamenáván rekordérem v budově výpravčích a zároveň druhým rekordérem na místní služebně policie. Ve velínu výpravčích jsou osazeny 4 monitory a klávesnice pro sledování živého obrazu z kamer, ovládání přehledové kamery na osvětlovacím sloupu a ovládání záznamového zařízení.

  2008

 • DP Metro - obratiště autobusů Letňany [2008]

  Systém průmyslové televize pro kontrolu provozu na autobusovém terminálu v Letňanech s návazností na systém metra a s přenosem signálů na CD.

  2008 květen

 • Tunel Valík – dálnice D5 [2006]

  Dodávka rozdělovacích zesilovačů pro TV systém v tunelu Valík na dálnici D5.

 • Tunel Libouchec – dálnice D8 [2006]

  Dodávka TV systému SONY – Elvia v rozsahu 39 ks stacionárních kamer s parametrizací, 4 ks panoramatických kamer a centrálního křížového přepojovače 48 / 16.

 • ROSS holding a.s. – Hotel Angelo – Praha Smíchov [2006]

  IP kamerový systém SONY pro zabezpečení ostrahy objektu. Systém zahrnuje 27 ks IP kamer se záznamem na IP rekordér NSR100.

Data stránky se načítají…